ویژگی هشتگ گذاری – گلد فالوور

هشتگ در اینستاگرام یکی از بهترین راه ها برای افزایش تعامل پیج شماست. طوری که خیلی از مردم از طریق هشتگ با پیج ها اشنا میشوند و آن را فالو میکنند . با استفاده از هشتگ های مناسب پیج شما تصویر بهتری و واضح تری از پیج خود نشان دهید.

هشتگ چیست؟

هشتگ گذاری یعنی گذاشتن برچسب با # . وقتی میخواهیم پستی از طریق برچسب گذاری محتوا آن نشان داده شود که موضوع آن چیست.

ما می توانیم هشتگ ها را در کپشن پست ها و یا روی استوری ها استفاده کنیم و از این طریق آن ها را به قسمت سرج هشتگ ها راه بدیم. پس به این صورت پست ها و استوری های ما شانس بازدید شدن توسط افرادی که ما را فالوو نکردن را پیدا می کنند

اولین کاربرد هشتگ در کجا بوده است؟

در دنیای برنامه نویسی، زبان برنامه نویسی c اولین جایی بود که از هشتگ در قواعد و Syntax آن استفاده شد. همچنین در تلفن‌ها هم از علامت هشتگ در سمت راست دکمه‌ صفر استفاده شده است.

کاربرد هشتگ در اینستاگرام چیست؟

ساده ترین کاربرد هشتگ در اینستاگرام ، مشخص کردن موضوع و دسته مطالب است. با این روش، کاربر می‌تواند تمرکز بالاتری بر روی موضوع پیدا کند و محور اصلی محتوای شما را تشخیص دهد.

فرض کنید شما یک کتابخانه دارید و کتاب هایتان را براساس موضوع دسته بندی کرده اید و هر دسته را در یک طبقه گذاشته اید ، یک طبقه به کتاب های بازاریابی، یک طبقه به کتاب های تبلیغات و یک طبقه به کتاب های انگیزشی و … اختصاص داده اید.

حال اگر بخواهید کتاب جدید به کتابخانه اضافه کنید یا کتابی با موضوع خاصی مطالعه کنید جایگاه آن با توجه به طبقه بندی که کرده اید مشخص است. اینستاگرام در مورد هشتگ ها به همین صورت عمل می کند.

افزایش ویو اینستاگرام
کاربرد های دیگر هشتگ:
  1. از دیگر کاربرهای هشتگ این است که وقتی که گروه (طبقه) پست ما برای اینستاگرام به راحتی قابل تشخیص باشد اینستاگرام در نشان دادن پست ما در اکسپلور راحت تر عمل می کند.
  2. کسانی که دنبال یک موضوع خاص هشتگ را سرچ می کنند محتوای ما را می بینند.
  3. کمک به یافتن مطالبی که در اینستاگرام جستجو می شود.
  4. انتقال پیام و بار احساسی مطلب منتشر شده به مخاطبین
  5. محتوا در دسته بندی درست قرار می گیرد
  6. از طریق هشتگ می توان ورودی گرفت
  7. اینستاگرام موضوع پیج را به راحتی می فهمد
  8. باعث افزایش بازخورد پیج می شود

پس با توجه به عملکرد هشتگ ها نیازی به هشتگ گذاری زیاد و بی ربط نیست. زیرا دیر یا زود اینستاگرام متوجه می شود و پست ما را محدود می کند. پس از هشتگ ها برای برچسب گذاری (طبقه بندی) محتوا استفاده کنید نه صرفا راهی برای افزایش بازدید. اگر می خواهید که کاربران با محصولات شما آشنا شوند می توانید از سایت گلد فالوور با خرید بازید اینستاگرام این کار را به راحتی انجام داده و یک تصویر مطلوب از نام تجاری خود ایجاد کنید.

از چه هشتگی استفاده کنیم؟

به طور کلی هشتگ های پرسرچ رو بیشتر استفاده کنید . سعی کنید همیشه هشتگ هایتان کاملا مرتبط با موضوع باشد . می توانید از هشتگ های ترند یا همان موضوعات داغ روز مثل کرونا هم استفاده کنید.  یادتان باشد اگر هشتگی مرتبط بود ولی پرمصرف بود دلیل بر استفاده نکردنش نیست. آن هشتگ هم به دیده شدنتان کمک میکند. ضمنا هشتگ های اختصاصی خودتان را هم می توانید در مطالب استفاده کنید.

بهترین هشتگ ها، هشتگ های ترکیبی هستند که اشاره به موضوع کلی پست و جزئیات آن دارند . این هشتگ ها شانس بیشتری در افزایش بازدیدکنندگان به شما می دهند. مثل #گلد فالوور #اکسپلور #لاکچری

در قسمت بیو، هشتگ بنویسیم یا نه؟

امکان قرار دادن هشتگ در بیو وجود دارد، اما حقیقت این است که کاربردش معرفی هشتگ های اختصاصی ما می باشد. در غیر این صورت با قرار دادن هشتگ در بیو تاثیری روی بازید پروفایل ما گذاشته نمی شود. گر چه در کل ما پیشنهاد نمی دهیم که از هشتگ در بیو استفاده کنید، چون دیزاین بیو را خراب می کند.

هشتگ در کپشن باشد یا در کامنت؟

هیچ فرقی بین گذاشتن هشتگ داخل کپشن یا داخل کامنت وجود ندارد. این موضوع که هشتگ را در کپش بزارید یا در کامنت کاملا بستگی به سلیقه خودتان دارد. استفاده از هشتگ ها داخل کامنت شاید باعث شود کپش شما نظم بهتری بگیرد.

امتیاز دهی